درباره شرکت

«بنی‌آدم اعضای یکدیگرند                 که در آفرینش ز یک گوهرند»
 
تعهد به جامعه و محیط‌زیست، جایگاه خاصی در شرکت خدمات انفورماتیک دارد. این شرکت با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه فناوری اطلاعات و صنعت اتوماسیون بانکی کشور، همواره سعی نموده به‌عنوان مجموعه‌ای پیشرو در توسعه کسب‌وکار، مسئولیت‌‌های اجتماعی خود را نیز مدنظر داشته و در شرایط مختلف، حضور خود را در کنار سایر اقشار جامعه حفظ و دوشادوش مردم عزیز و خیّر کشورمان بخشی از درآمد خود را صرف امور اجتماعی و فرهنگی نماید.
توجه به مقولات محیط‌زیست در قالب توسعه بانکداری الکترونیک و تأثیر بسزای آن در کاهش ترافیک شهری، تشکیل صندوق خیریه، همراهی با خیرین مدرسه‌ساز و سلامت کشور، حضور و مشارکت در کمک‌های مردمی به آسیب دیدگان زلزله و سایر حوادث غیرمترقبه، مورد تأکید همیشگی مدیران اجرایی شرکت بوده و این موضوع برای تمامی مدیران و کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است.
در راستای این فعالیت‌های نوع‌دوستانه و با توجه به اهمیت بالای آموزش فرزندان سرزمین اسلامی‌مان، شرکت خدمات انفورماتیک تاکنون اقدامات ذیل را انجام داده است:
1. احداث 4 مدرسه در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان بانام‌های شمیم دانش، سپهر دانش، سفیر دانش و نور دانش که در مهرماه 1395 و 1396 افتتاح گردیدند. در این مدارس 287 دانش‌آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل شده‌اند. (برای تمامی مدارس تجهیزاتی از قبیل لپ‌تاپ، چاپگر، بخاری، تانکر و پمپ آب تهیه گردید. همچنین با توجه به عدم برق‌کشی در روستای مدرسه شمیم دانش، این مدرسه به پنل خورشیدی مجهز شد)
2. مشارکت در برطرف نمودن نیازهای ضروری 120 دانش‌آموز (کودکان کار، یتیم، بد سرپرست و مستضعف) در جنوب تهران در سال 1394.
3. کمک‌هزینه نیازهای اولیه تحصیلی 197 دانش‌آموز در سال تحصیلی 1395 که در این طرح دانش آموزان بسته به نیاز و انتخاب خود الزامات اولیه تحصیلی خود را (شامل فرم مدرسه، بلوز، شلوار، مانتو، مقنعه، کیف، کفش و لوازم‌التحریر) تهیه نمودند.
4. اهداء دستگاه‌های رایانه دست‌دوم قابل‌استفاده به مدارس نیازمند.
5. احداث پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای شاهرخت در استان خراسان جنوبی.
6. توزیع حدود 400 بسته ویژه ماه مبارک رمضان در سال‌های 96،95 و 97.
7. اهداء کمک نوروزی به 115 دانش آموزش مدارس احداثی در سیستان و بلوچستان برای نوروز 96.
8. کمک به خانواده‌های شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو.
9. اهداء 170 بسته کالا به مناسبت نوروز 96 به خانواده‌های نیازمند.
10. اهداء نیازهای تحصیلی 260 دانش‌آموز مدارس احداثی در سیستان و بلوچستان برای مهر 96.
11. طرح جمع‌آوری البسه و کتاب مناسب جهت ارسال به مناطق محروم در سال‌های 95 و 96.
12. کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور در سال 96 (در این طرح علاوه بر جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی از کارکنان شرکت، تعداد 10 دستگاه کانکس، 225 چراغ گرم‌کن و سایر مایحتاج تهیه و توزیع گردید.)
13. اهداء 150 سبد کالای نوروزی به خانواده‌های نیازمند اطراف تهران در نوروز 97.
14. اجرای طرح اهداء خون در بهار 97.
15. تأمین هزینه لوله‌کشی آب به روستایی دورافتاده در سیستان و بلوچستان در سال 97.
16. تأمین اقلام موردنیاز دانش آموزان مدارس احداثی در سیستان و بلوچستان در مهر 97.
17. تجهیز مدرسه کودکان کار در جنوب تهران، شامل خرید و تجهیز سیستم گرمایشی و ملزومات اداری موردنیاز.
شرکت خدمات انفورماتیک ضمن ایفای نقش در ایجاد پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه با حمایت مالی از رویدادهای علمی در دانشگاه‌ها، همواره حضوری مستمر در رخدادهای نمایشگاهی، همایش‌ها، سمینارها و مسابقات علمی داخلی و خارجی داشته است. این حضور در سطوح مختلفی چون برگزاری همایش‌ها، حمایت مالی و معنوی، مشارکت در کمیته‌های علمی و راهبری، ارائه کارگاه‌های تخصصی و مقالات علمی و ... می‌باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد