اخبار شرکت
1396/6/25 شنبه
سامانه مدیریت تقلب پایا برترین طرح تجارت الکترونیک آسیا

سامانه مدیریت تقلب پایا شرکت خدمات انفورماتیک موفق به احراز جایگاه دوم برترین طرح های تجارت الکترونیک آسیا (AFACT) شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، در این دوره از بخش رقابتی همایش، سامانه مدیریت تقلب پایا در بخش خلق ارزش از داده ها که تمرکز این بخش بر بکارگیری فناوری کلان داده است، شرکت کرد. این سامانه در بخش رقابتی همایش موفق شد رتبه دوم "خلق ارزش از داده ها" را کسب کند. همچنین چگونگی کار این سامانه در کنفرانس و نمایشگاه WCIT 2017 تایوان در معرض دید متخصصین خارجی قرار گرفت.
بر اساس این خبر، AFACT یک سازمان بین المللی با هدف تسهیل و بهبود کسب و کار الکترونیکی است و تمرکز اصلی آن ساده سازی تبادلات بین المللی از طریق هماهنگی روش ها و فرایندهای اطلاعاتی است که سی و پنجمین گردهمایی آن دیروز در تایوان به کار خود پایان داد.
این اجلاس در قالب دو رویداد برگزار می گردد؛ رویداد اول، شامل نشست عمومی با سه گروه کاری با عنوان های کمیته دامنه کسب و کار، کمیته پشتیبانی جامعه اعضا و کمیته متدلوژی و فناوری و دیگری شامل مسابقه دوسالانه برترین طرح های تجاری الکترونیکی در آسیا موسوم به e- Asia Awards است که نفرات و شرکت های برتر برگزیده در جریان آن معرفی می شوند؛ این مسابقه در سطح آسیا به جهت حضور نمایندگان اصلی و فنی کشورها، فرصت مغتنمی را برای تبادل نظر و عرضه توانمندی های اعضا فراهم می آورد.
لازم به ذکر است، دراین اجلاس نمایندگان نوزده کشور محدوده آسیا و اقیانوسیه اعم از هندوستان، اندونزی،  ژاپن، کره جنوبی، مالزی،  مغولستان، پاکستان، فیلیپین، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، تایلند، ویتنام، استرالیا، ایران، افغانستان، چین، تایوان و کامبوج عضو می باشند.
این موفقیت در خور تحسین را به یکایک همکاران شرکت خدمات انفورماتیک به ویژه دست اندرکاران طراحی و اجرای سامانه مدیریت تقلب پایا تبریک می گوییم.
 .


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد